Биллборды Ситилайты Реклама в автобусах Полезные визитки

Каховка Каланчак Чаплынка Новая Каховка

 

Каховка

Білборд №1; 2; 3; 4.
Сторони А та Б. Розташований по вул. К.Лібкнехта (навпроти РЕЗу, заправки «Фортуна») уздовж селища Світлово в напрямку міст Таврійськ – Н.Каховка – Херсон.
Білборд №5; 6.
Сторони А та Б. Розташований по вул. Мелітопольській. Біля магазину «Електра», «1000 мелочей», поруч знаходиться міський ринок, автостанція, Каховський суд та КП «Водоканал».
Білборд № 7.
Сторони А та Б. Розташований біля пам’ятнику «Дівчина в шинелі» на розі вулиці Мелітопольської та Семенівського шосе.  По вул. Мелітопольській напрямок на м. Генічеськ, по Семенівському шосе напрямок до Каховського кладовища, сіл Каховського району, а саме в напрямку села Коробки та об’їзної дороги навколо міста Каховка.
Білборд № 8.
Сторони А та Б. Розташований по вул. Мелітопольській на виїзді з міста Каховка, біля кільця на селище Любимівка та місто Генічеськ.

 

СМТ Каланчак

Білборд Каланчак №1
Сторони А та Б. Розташований на розі вулиць Перекопська та Семфіропільська  при в’їзді в СМТ Каланчак зі сторони траси Херсон – Скадовськ, перехрестя руху – м. Хорли, м. Херсон.
Білборд Каланчак №2
Сторони А та Б. Розташований по вул. Леніна в центрі міста. Поруч розташовано автовокзал, центральний ринок, міська та районі адміністрації.
Білборд Каланчак №3
Сторони А та Б. Розташований по вул. Леніна в центрі міста, в сторону руху м. Херсон, біля автозаправки.

 

СМТ Чаплинка

Білборд Чаплинка №1
Сторони А та Б. Розташований при в’їзді в СМТ Чаплинка на трасі Каховка – Семфіропіль, зі сторони м. Каховка на розі напрямку руху до центру СМТ Чаплинка та м. Армянськ (АР Крим).
Білборд Чаплинка №2
Сторони А та Б. Розташований в центрі СМТ Чаплинка на центральній площі. Поряд вхід до центрального ринку, района та міська адміністрація, будинок культури тощо.
Білборд Чаплинка №3
Сторони А та Б. Розташований при в’їзді в СМТ Чаплинка на розі вулиць Перекопська та Жовтнева в напрямку руху до залізничної станції Каланчак. Поряд розташоване Чаплинське управління зрощювальних систем.

 

Новая Каховка